طراحی داخلی اداریطراحی داخلی اداری

طراحی داخلی دفاتر ساختمان اداری دارای دو ویژگی مهم است. اول اینکه پلان و سیرکولاسیون بر اساس الگوهای موجود شکل بگیرد و دوم اینکه هیچ گونه محدودیتی برای زیباسازی بصری فضای داخل یا خارج ساختمان وجود ندارد. امروزه طراحی داخلی دفتر کار گوگل، طراحی داخلی شرکت توئیتر و یا اینستاگرام بسیار نامتعارف تر از یک شرکت با خصوصیات تکنولوژی یا شبکه اجتماعی است. شاید جالب ترین بخش طراحی و اجرای یک شرکت اداری استفاده متنوع متریال باشد. مثلا طراحی داخلی اداری با چوب، طراحی داخلی اداری با پرتیشن، طراحی داخلی اداری با شیشه، طراحی داخلی با پلاستیک و یا طراحی داخلی اداری مدرن با تلفیق انواع متریال های رنگی برای این عرصه پرکاربرد مورد استفاده قرار می گیرند.

طراحی داخلی دکوراسیون دفتر کار دارای قواعد و اصول مختص به خود است. دکوراسیون های داخلی دفاتر اداری نقش مهمی را در پیشرفت شرکت ها ایفا می کنند و نیز می بایست به گونه ای چیدمان شود تا نوع فعالیت را به نیز به معرض نمایش بگذارد.

در طراحی دکوراسیون اداری بهتر است در انتخاب نورپردازی و مبلمان و رنگ و سایر وسایل کاربردی حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید دکوراسیونی شیک و در عین حال مدرن را در فضای کاری خود ایجاد کنید.

در طراحی دکوراسیون داخلی اداری علاوه بر توجه به زیباسازی فضا بهینه سازی فضا نیز از لحاظ کاربردی و صوتی و بصری حائز اهمیت است. توجه داشته باشید که وسایل کاربردی در فضای دکوراسیون اداری باید به شیوه ای مرتب و منظم چیده شوند. در فضای اداری کوچک بهتر است برای ایجاد نظم بیشتر از کمدها و قفسه های اداری استفاده شود تا فضای کاری شما بی نظم و آشفته به نظر نرسد. در طراحی مکان های اداری باید به نورپردازی محیط نیز توجه ویژه ای داشته باشید. توجه داشته باشید که طراحی نورپردازی برای فضای اداری باید کاملا بدون نقص باشد و علاوه بر این باید از رنگ هایی برای طراحی دکوراسیون اداری استفاده شود که روی روحیه کارمندان تاثیر مثبتی داشته باشد. اگر شما تمایل دارید دکوراسیون داخلی اداری مدرن و لوکس تر به نظر برسد بهتر است در انتخاب مبلمان و صندلی و میز توجه لازم را داشته باشید و مبلمان و صندلی هایی را برای مکان های اداری انتخاب نمایید که راحت و لوکس باشند. برای زیباتر به نظر رسیدن دکوراسیون اداری همچنین می توانید از گل های مصنوعی و یا طبیعی استفاده کنید. استفاده از تابلوهای دیواری زیبا و خاص نیز می تواند باعث جذاب تر به نظر رسیدن فضای شرکت و یا اداره شود.

طراحی دکوراسیون دفتر کار از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند روی روحیه افراد تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است در هنگام دیزاین داخلی دفتر کارتان دقت و توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید دکوراسیونی شیک و کاربردی را در فضای کار خود ایجاد کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار باید در انتخاب رنگ و مدل مبلمان اداری و چیدمان وسایل ضروری در مکان های مناسب دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید دکوراسیون دفتر کارتان را به صورت متفاوت و خاص تر طراحی کنید.

انتخاب رنگی مناسب برای طراحی دکوراسیون دفتر کار از اهمیت زیادی برخوردار است و بهتر است رنگ دفتر کارتان را با توجه به حرفه و نوع شغل خود انتخاب کنید. رنگ های خنثی برای مشاغلی که به امور حقوقی و مالی مرتبط هستند انتخاب ایده آل و مناسبی هستند همچنین رنگ های پرانرژی و گرم برای مشاغلی نظیر طراحی گرافیک و عکاسی می توانند انتخاب ایده آلی باشند.

بعد از انتخاب رنگ نوبت به تهیه وسایل ضروری برای دکوراسیون دفتر کار می رسد. توجه داشته باشید که باید در انتخاب وسایل و مدل مبلمان شرکت دقت داشته باشید و سعی کنید با توجه به میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید وسایلی با کیفیت خوب و طرح مناسب را برای فضای دفتر کار خود خریداری کنید و بعد از تهیه وسایل آن ها را در مکان های مناسب قرار دهید.

در هر کسب و کاری حجم انبوهی از مدارک و اسناد انباشته می شود و بهتر است شما قبل از انباشته شدن اسناد و مدارک محل مناسب و ویژه ای از دفتر کارتان را برای ذخیره آن ها در نظر بگیرید و این بخش را به صورتی طراحی کنید که بتوانید به آسانی به اسناد و مدارک دسترسی داشته باشید. از قفسه های درب دار و برچسب های مخصوص می توانید برای طبقه بندی اسناد و مدارک استفاده کنید و بهتر است روزانه ساعاتی را به مرتب کردن این اسناد اختصاص دهید تا فضای دفترکارتان آراسته و مرتب تر به نظر برسد.

در طراحی دکوراسیون دفتر کار باید مکانی مناسب را به وسایلی نظیر فکس و پرینتر و دستگاه کپی اختصاص دهید. علاوه بر مواردی که ذکر شد باید مکانی مناسب را به قرار دادن میز کار خود نیز اختصاص دهید تا تسلط کافی روی محیط کار و کارمندان تان داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی داخلی تجاری

طراحی داخلی تجاری

طراحی داخلی تجاری امروزه طراحی دکوراسیون های تجاری از اهمیت زیادی برخوردار است و می توان گفت اگر برای مکان های تجاری دکوراسیونی زیبا و شیک طراحی شود صاحبان این…
طراحی داخلی اداری

طراحی داخلی اداری

طراحی داخلی اداری طراحی داخلی دفاتر ساختمان اداری دارای دو ویژگی مهم است. اول اینکه پلان و سیرکولاسیون بر اساس الگوهای موجود شکل بگیرد و دوم اینکه هیچ گونه محدودیتی…
طراحی داخلی مسکونی

طراحی داخلی مسکونی

طراحی داخلی مسکونی امروزه افراد به طراحی قسمت های مختلف منزل خود اهمیت زیادی می دهند طراحی داخلی ساختمان اگر به شیوه ای اصولی انجام شود می توانید شاهد زیباترین…
دکوراسیون داخلی اداری برای دفاتر کوچک

دکوراسیون داخلی اداری برای دفاتر کوچک

دکوراسیون داخلی اداری برای دفاتر کوچک شما برای دکوراسیون اداری کوچک لازم نیست کار خاصی انجام دهید و در ابتدا این نوع دکوراسیون اندکی پیچیده به نظر می رسد. ایده…
دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت و ریاست

دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت و ریاست

دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت و ریاست اتاق ریاست و مدیریت یکی از مهم ترین بخش های یک فضای اداری است که باید دارای طراحی دکوراسیون خاص و متفاوتی باشد برای…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2018 REISSI DESIGN. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour