دکوراسیون داخلی طلا و جواهری

در زمینه دکورهای تجاری یکی از پر دیتیل ترین و حساس ترین کاربری ها ، دکور طلا و جواهرفروشی می باشد که در حین طراحی و اجرا باید به سه نکته زیر توجه داشت:

  • طراحی دکوراتیو
  • نورپردازی درست
  • بحث امنیتی

گروه معماری و دکوراسیون داخلی رئیسی معمار شرق با سالها تجربه در زمینه دکوراسیون تخصصی طلا و جواهری تمامی این 3 مورد را با دقت رعایت کرده و می کند.

به جرات تیم تخصصی طراحی آتلیه خانم مهندس و تیم اجرایی خانم مهندس رئیسی جزو توانمندترین تیم های تخصصی این رشته محصوب می شوند.

به اعتقاد ما دکوراسیون فضاهای لوکس مانند جواهری باید جز بحث های زیرساختی درست که توانایی گرفتن تاییدیه های مربوطه از اتحادیه و اماکن را دارا باشد ، باید بتواند حسی دلفریب را به صورت غیر مستقیم به مشتری القا کند ، تا مشتری برای خریدی راحت ترغیب شود.

در طراحی ورودی و ویترینی خاص به خصوص در پاساژها و بورس ها باید دقت فراوانی شود تا آن ورودی و ویترین حسی امن ، دلنشین و فریبنده را به مخاطب خود القا نماید.

تمامی این موارد در کنار نورپردازی اصولی باید شکل گیرد در غیر این صورت دکوراسیون جواهرفروشی هرچه قدر هم خاص طراحی و اجرا شده باشد نمی تواند تصمیم نهایی مشتری را تحریک نماید.

نورپردازی فضاهای طلا فروشی به لامپ مخصوص و عدد کلوین خاصی نیاز دارد که این نوع نور کاملا با نورپردازی جواهرفروشی متفاوت می باشد.

ما در کنار شما هستیم تا بتوانیم فضایی درخور و پرکاربرد و اصولی را طراحی و اجرا نمایید.

دکوراسیون داخلی رییسی

© 2018 REISSI DESIGN. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour